Ürünlerimiz

Pema Bilgisayar olarak Türkiye’nin her noktasındaki her marka ve model laptoplarınızın bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz...
Kargo süresi maksimum iki gün olup, kargo ücreti müşteriye aittir...

Pema Bilgisayar

Tüm marka ve model laptoplarınızın arıza ve sorunlarının çözümünde uzman iyi eğitimli ve temiz işçilik yapan çalışanlarımızlar ile birlikte siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm marka laptoplarınızın orijinal şarj aleti "şarj adaptörü", orijinal LCD ekranı "panel", muadil LCD ekran "yan sanayi ekran" , orijinal ve muadil batarya, CD/DVD rom, LCD cover "LCD ekran kapağı", harddisk, anakart, notebook klavye gibi bir çok yedek parçanın teminin çok uygun fiyatlara yapmaktayız.
Ürünlerimiz garantili olup Türkiye deki tüm illerimize ürün göndermekteyiz. Kargo süremiz en geç iki iş günüdür.

Tüm marka ve model laptoplarınızın açılmama, ekran çizgilerin çıkması, ekranda tireme olması, ekanda grafiksel sorunların oluşması, bilgisayarın bataryası şarj olamaması, ekran kartının arızalı olması, chipset değişimi, besleme tamiri, ekran "panel" değişimi, notebook un şarj olmaması, laptopun kitlenmesi, CD rom yada harddiski görmemesi, bilgisayarın sürekli resetlemesi, klavye tuşarının basmaması, laptopun bir anda kapanması, notebook bazen görüntü gitmesi, notebookunuzun kasması gibi durumlarda garantili olarak laptopunuzun onarımını yapmaktayız.

Pema Bilgisayar